Головна / Кафедра Обліку та Аудиту, Новини факультету / Запрошуємо на Всеукраїнську науково-практичну конференцію для студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасні тенденції розвитку теорії і практики обліку, контролю, аудиту, аналізу та оподаткування»

Запрошуємо на Всеукраїнську науково-практичну конференцію для студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасні тенденції розвитку теорії і практики обліку, контролю, аудиту, аналізу та оподаткування»

Шановні студенти, аспіранти та молоді вчені!

Кафедра обліку та аудиту економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує Вас до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції  для студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасні тенденції розвитку теорії і практики обліку, контролю, аудиту, аналізу та оподаткування», яка приурочена до Міжнародного дня бухгалтера та відбудеться 10 листопада 2023 року.

 

ПУБЛІКАЦІЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ БЕЗКОШТОВНА!

 

Робота конференції буде проходити у змішаному форматі:

  • в Києві на базі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка: Центр Дія.Бізнес КНУ, кім. 211/2
  • в online режимі на платформі Zoom за посиланням: https://us05web.zoom.us/j/5464490665?pwd=bnBVR1A3SlNkOUYweWM4dFNRdThp QT09, Meeting ID: 546 449 0665, Passcode: 245655

 

Для участі у конференції необхідно до 05 листопада 2023 року (включно):

  1. Заповнити реєстраційну гугл- форму за посиланням: https://forms.gle/PtpRtAgPCyaM2xkL6
  2. Надіслати тези доповіді на електронну скриньку: oblikaudit.knu@gmail.com

 

Контакти Оргкомітету:

03022, м. Київ, вул. Васильківська 90-а, кафедра обліку та аудиту, економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

E-mail: oblikaudit.knu@gmail.com, тел. +380 (044) 431 0465

 

Детальна інформація міститься у додатку за посиланням: https://cutt.us/oa_knu

 

Разом до Перемоги!

Слава Україні!