Головна / Новини факультету / The ‘Accounting Bissim’ business simulation

The ‘Accounting Bissim’ business simulation

Цього тижня, 25 жовтня, на факультеті відбувся захід The ‘Accounting Bissim’ business simulation, що дав можливість нашим студентам прокачати свої Hard та Soft Skills і зануритися в реальне середовище бізнесу.

Воркшоп проходив під менторством фахівців-практиків та викладачів провідних бізнес-шкіл Великобританії Matt Davies (Aston Business School) та Darren Sparkes (Warwick Business School). Зі сторони економічного факультету в організації та проведенні заходу взяли участь Людмила Анісімова, заступник декана з наукової роботи та міжнародного співробітництва, Наталія Мєдвєдкова, доцент кафедри фінансів та Антоніна Шолойко, доцент кафедри страхування, банківської справи та ризик-менеджменту.

Під час заходу студенти були поділені на команди та виступали в ролі  Керуючого директора, Директора з досліджень та розробок, Директора з виробництва, Фінансового директора, Директора з персоналу та Директора зі сталого розвитку. Учасники керували бізнесом з виробництва роботів на конкурентному ринку, приймаючи ключові бізнес-рішення, застосовуючи інструменти та концепції бухгалтерського та фінансового обліку, а також інтерпретуючи фінансову та нефінансову інформацію з метою побудови довгострокового бізнесу. По завершенню заходу учасники отримали сертифікати.

Ментори воркшопу були приємно вражені активною участю студентів у бізнес-симуляції та ініціативним прийняттям рішень, що сприяло отриманню відмінних результатів для їх компаній. Адже отриманий досвід є запорукою успішного кар’єрного старту.