Головна / Кафедра Страхування, Банківської справи та Ризик-менеджменту / УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ У ПРОГРАМІ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ У ПРОГРАМІ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ

Викладачі  кафедри страхування, банківської справи та ризик-менеджменту д.е.н., доц. Шолойко А.С., к.е.н., доц. Моташко Т.П. та к.е.н., ас. Балицька М.В. на чолі з завідувачкою кафедри д.е.н., проф. Приказюк Н.В пройшли стажування в Університеті Менделя в м. Брно (Чеська Республіка), яке відбулося в рамках проєкту «Interuniversity scientific and pedagogical cooperation with an emphasis on the transfer of Czech know-how in the field of higher education management, cooperation in the field of professional publishing, scientific and academic cooperation». Даний проект реалізується завдяки плідній та наполеглевій роботі команди, серед членів якої амбасадор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, викладачка кафедри страхування, банківської справи та ризик-менеджменту д.е.н., доц. Версаль Н.І.

Навчальна програма проводилась у гібридному форматі. Онлайн-компонента тривала з 4 вересня по 6 жовтня 2023 року, що дозволило брати участь у програмі дистанційно. Після онлайн-фази було організовано виїзну сесію з 13 по 22 жовтня 2023 року. Цей етап проходив в Університеті Менделя в м. Брно, Чеська Республіка.

Програма стажування охопила різні аспекти міжнародної комунікації, сприяючи глибшому розумінню її принципів і застосувань, та надала унікальну можливість зануритися в інтерактивне навчальне середовище та вдосконалити свої навички міжнародного спілкування. Крім того, особливо цінним виявився досвід ознайомлення з особливостями навчального процесу та навчальними програми різних освітніх рівнів економічного факультету університету Менделя та інших європейських ЗВО, що стало можливим завдяки участі у заходах, що проходили в межах International week Mendelu.

Представники кафедри страхування, банківської справи та ризик-менеджменту висловлюють слова щирої вдячності за надану можливість долучитися до міжнародного академічного й наукового простору.