Головна / ALUMNI Club, Дія.Бізнес, Студентське самоврядування, Новини факультету / Розмова з експертами про ментальне здоровʼя

Розмова з експертами про ментальне здоровʼя

Сьогодні ментальне здоров’я є надзвичайно важливим аспектом нашого загального благополуччя та якості життя. Його розуміння та підтримка все більше стають пріоритетними завданнями як для кожної особи, так і для суспільства в цілому.

Цього тижня в межах проєкту The School for Future Leaders ми поговорили про сучасні стратегії захисту та відновлення ментального здоровʼя. Спікерами заходу виступили директорка Інституту психіатрії КНУ імені Тараса Шевченка Ірина Пінчук, а також співробітники інституту Наталія Степанова, Станіслав Чумак, Наталія Піменова.

Під час зустрічі вияснили як завчасно виявити симптоми розладів ментального здоров’я, поговорили про методи профілактики та сучасні практики, які дозволять зберегти ментальне здоров’я під час війни та у повоєнний період. До того ж, дізналися чому розлади, пов’язані з вживанням психоактивних речовин, є надзвичайно актуальною проблемою для молоді в сучасних умовах, та як здійснювати профілактику їх вживання на основі доказів та сучасних освітніх технологій.

Ми надзвичайно вдячні нашим спікерам за надзвичайно пізнавальну, цікаву бесіду та ґрунтовні знання, які отримали учасники заходу.

Захід проводиться центром Дія.Бізнес I КНУ в межах проєкту The School for Future Leaders спільно зі Студентським парламентом Економічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка, Центром кар’єри та працевлаштування та Alumni Club EF. Фінансування надає Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США з Meridian International Center як партнером із реалізації. в межах проєкту  The School for Future Leaders спільно з Студентським парламентом Економічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка, Центром кар’єри та працевлаштування та Alumni Club EF. Фінансування надає Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США з Meridian International Center як партнером із реалізації.