Головна / Новини факультету / Конференція трудового колективу на економічному

Конференція трудового колективу на економічному

Сьогодні на економічному відбулася конференція трудового колективу. Голова конференції Галина Филюк розпочала захід, сповістивши, що на розгляд винесено питання про погодження запропонованої Ректором кандидатури на посаду декана економічного факультету.

У роботі конференції взяли участь:

• Ректор Університету Володимир Бугров,

• В.о. голови Первинної профспілкової організації КНУ Дмитро Чомко,

• Начальник юридичного відділу КНУ Ірина Саленко

та 53 члени трудового колективу економічного факультету.

Перш, ніж перейти до розгляду питання порядку денного, було одноголосно прийнято рішення, що голосування буде відкритим.

Призначення декана економічного факультету проводилося відповідно до:

➢ ст. 43 Закону України «Про вищу освіту», згідно якої керівник закладу вищої освіти за згодою більшості від повного складу органу громадського самоврядування факультету (навчально-наукового інституту) закладу вищої освіти призначає керівника факультету (навчально-наукового інституту) на строк до п’яти років та укладає з ним контракт.

➢ пп. 6.3.6-6.3.7 Статуту КНУ

Декан факультету призначається Ректором Університету за згодою більшості від повного складу Конференції трудового колективу факультету на строк до 5-ти років. З призначеним деканом факультету Ректор укладає контракт.

➢ наказу ректора КНУ ім. Тараса Шевченка №759-32 від 10.10.2023р. «Про формування керівного складу економічного факультету».

Голова конференції Галина Филюк ознайомила присутніх зі змістом наказу та запросила до слова ректора Володимира Бугрова, який запропонував погодити кандидатуру доктора економічних наук, професора, заслуженого економіста України Анжели Ігнатюк на посаду декана економічного факультету.

Потім було запрошено до виступу Анжелу Ігнатюк, яка відзвітувала за виконання умов попереднього контракту на посаді декана. Робота була позитивно оцінена ректором та членами трудового колективу.

Було проведено відкрите голосування, в результаті якого трудовий колектив погодив запропоновану Ректором кандидатуру на посаду декана економічного факультету Анжелу Ігнатюк, підтримавши одноголосно.

Щиро вітаємо пані Анжелу Ігнатюк, бажаємо успіхів, нових досягнень, здійснення запланованого та впевненої реалізації найсміливіших планів на благо рідного факультету!