Головна / Новини факультету / Шевченків університет і Банк «Південний» стали партнерами

Шевченків університет і Банк «Південний» стали партнерами

Нещодавно, 4 жовтня 2023 року, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Бугров та Голова правління банку «Південний» Алла Ванецьянц підписали договір про співпрацю. На заході були також присутні Віталій Гагауз, Директор департаменту оцінки та заставних операцій банку «Південний», Анжела Ігнатюк, декан економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, Оксана Коваленко, заступник декана,  Наталія Плєшакова, керівник Центру кар’єри та працевлаштування економічного факультету.

Ректор Володимир Бугров підкреслив, що спільні наміри до розширення співпраці нададуть можливість колективу Шевченкового університету підвищувати фінансову грамотність як співробітників так і студентів та набути нових практичних навичок і знань. В свою чергу, Голова Правління банку «Південний» Алла Ванецьянц зауважила, що співробітництво з Університетом має важливе завдання – сформувати нову інтелектуальну еліту країни.

За словами декана економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка Анжели Ігнатюк співпраця Університету з банком «Південний» надасть можливості гнучкої адаптації до сучасних потреб ринку праці, допоможе змістовне удосконалити навчальні дисципліни та забезпечити зворотній зв’язок за результатами працевлаштування випускників.

Для довідки: Банк «Південний» вже 30 років є надійним фінансовим партнером для середнього і корпоративного бізнесу, а також приватних клієнтів. Банк посідає третє місце в системі та входить до групи найбільших банків з приватним українським капіталом за розміром активів. За визначенням Національного банку України, «Південний» п’ятий рік поспіль входить до категорії системно важливих банків. Банк спеціалізується на обслуговуванні клієнтів у сегменті великого та середнього корпоративного бізнесу і фокусується на продуктах фінансування, комплексного обслуговування зовнішньоекономічної діяльності та ефективних рішеннях для управління грошовими коштами підприємств та їхніх власників. У 2023 році увійшов до п’ятірки банків-лідерів із найліпшими кредитними умовами за версією Delo.ua та журналу «Топ-100. Рейтинги найбільших». «Південний» представлений в 18 областях України, регіональна мережа нараховує 49 відділень.