Головна / Новини факультету / Посвята магістрів 

Посвята магістрів 

Дорогі друзі! Сьогодні на нашому факультеті відбулася урочиста посвята наших магістрів-першокурсників! Ми радо їх вітали в актовій залі нашого факультету.

На заході з вітальним словом виступили проректорка з наукової роботи Київського національного університету, Лауреатка державної премії України в галузі науки і техніки Ганна Толстанова, декан економічного факультету, Заслужений економіст України Анжела Ігнатюк, запрошений гість, операційний директор компанії Genesis Артем Копанєв та студентка 1 курсу ОС Магістр Галина Сахацька.

Цьогоріч на економічний факультет було подано 1533 заяв. З першим пріоритетом – 252 заяви. На 1 курс до магістратури було зараховано 314 осіб, серед них 148 студентів бюджетної форми навчання та 166 за рахунок фізичних та юридичних осіб. До того ж, 244 особи вступили на денну форму навчання та 70 – на заочну.

Після привітань до слова було запрошено заступника декана з навчально-методичної роботи Олену Любкіну, яка вручила магістрам-першокурсникам студентські квитки та залікові книжки.

Ми щиро вітаємо наших магістрів з посвятою! Зичимо палкого натхнення, успіхів, ентузіазму, досягнень та мирного неба! Нехай всі ваші очікування виправдаються, а мрії здійсняться! В добру путь!

Переглянути світлини з урочистого заходу можна за наступним посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/17JSSKXSYOfBei5h3XXGXvs5hyp0iBnP9?usp=sharing