Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва / МІЖНАРОДНА ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ СТУДЕНТІВ

МІЖНАРОДНА ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ СТУДЕНТІВ

13 вересня 2023 року відбулось вручення сертифікатів студентам, які долучитися і прослухати курс «BASICS IN MANAGEMENT OF DIGITAL TRANSFORMATION» (180 годин)  від Juniorprofessor Dr. Benedikt Schnellbächer

https://www.uni-saarland.de/lehrstuhl/schnellbaecher.html

Курс «Основи менеджменту цифрової трансформації» спрямований на формування у студентів навичок використання різноманітних інструментів і технік управління для підтримки цифрової трансформації компаній. Протягом вивчення курсу студенти мали можливість ознайомитися з різними стратегіями прийняття рішень та основними  дослідженнями на практичних прикладах.

Студенти долучились до курсу завдяки міжнародному проєкту «Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis»  German Academic Exchange Service (DAAD) у партнерстві з Саарландським університетом (Німечина). Координатор проєкту заступниця декана економічного факультету, доцентка кафедри екологічного менеджменту та підприємництва Людмила Анісімова.

 

Позитивними враженнями від міжнародної освітньої співпраці поділились слухачі курсу:

Нечипоренко Кира (під час навчання – 4 курс ОП “Підприємництво та біржова діяльність”)

Курс “Basics in Management of Digital Transformation” став для мене важливим і цікавим досвідом, який об’єднав академічні знання і практичне застосування. Він надав унікальну можливість зануритися в глибини цифрової трансформації, вивчаючи актуальні стратегічні інструменти та методики. Що особливо вразило — це інтеграція міжнаціональної комунікації та застосування лінгвістичних навичок у процесі навчання.

 

Полухіна Анастасія (3 курс ОП “Торгівля, логістика та екологічне підприємництво”)

Поглиблене вивчення матеріалу через групові Case Study надавало можливість працювати над складними реальними сценаріями, що підсилювало розуміння кожної теми. Співпраця з міжнародними студентами, зокрема з колегою з Італії, збагатила мене новими перспективами та глобальним підходом до вирішення завдань.

 

Боєва Анастасія  (4 курс ОП “Менеджмент організацій”)

Я задоволена результатами даного курсу. По-перше, наповнення курсу було цікавим і актуальним, інформація подавалась у вигляді презентацій з прикладами сучасних компаній. Через приклади було доволі легко запам’ятати певні теми, тому на екзамені багато питань я відповідала саме на основі цих прикладів. По-друге, організований курс також був вдало. Викладач семінарів Marcel Aksoy завжди швидко відповідав на будь-які питання через пошту, через moodle повідомлялись організаційні моменти, надавався доступ до всіх лекцій та туторіалів. До самого екзамену готуватись також було нескладно, адже достатньо було пам’ятати матеріали лекцій та туторіалів. Сам екзамен приймали в позитивній атмосфері, пояснювали питання, направляли, якщо було складно згадати якусь тему. Усі зазначені фактори обумовили позитивне враження від даного курсу.

 

Куделя Юлія  (3 курс ОП “Торгівля, логістика та екологічне підприємництво”)

Пройшовши курс, я почерпнула для себе багато цікавої інформації про діджиталізацію та бізнес-моделі. Викладаючи матеріал, німецькі викладачі приводили у приклад нам безліч вдалих кейсів, давали захоплюючі завдання для закріплення досвіду. Працюючи у командах ми навчилися аналізувати різні міжнародні компанії та їх способи цифровізації, створили додаткову онлайн-платформу для цих компаній, демонструючи отримані знання з курсу. Після того нам надсилали оцінку за наші напрацювання, де вказували на наші слабкі та сильні сторони, давали поради як зробити краще.

 

Дякуємо зарубіжним партнерам за співрацю, сподіваємось на подальші цікаві освітні та наукові проєкти