Головна / Центр кар’єри та працевлаштування / СПІВПРАЦЯ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ ТРИВАЄ

СПІВПРАЦЯ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ ТРИВАЄ

14 вересня студенти освітніх програм «Фінанси», «Економіка бізнесу», «Міжнародна економіка», «Облік та аудит» та «Фінанси і кредит» разом з керівником Центр кар’єри та працевлаштування ЕФ КНУ Наталією Плєшаковою відвідали одну з компаній великої четвірки – PwC Ukraine.

Розвиток факультету як платформи для комунікації та співпраці з різного роду стейкхолдерами – роботодавцями, державними та бізнесовими структурами – є однією зі стратегічних цілей розвитку Економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка на 2018-2023 рр.

Під час зустрічі студенти мали можливість ознайомитися з ключовими напрямами діяльності компанії, дізнатися про можливості працевлаштування та отримати відповіді на свої запитання.

Дані заходи є одним з пріоритетів розвитку Центру карʼєри та працевлаштування ЕФ КНУ, оскільки дають можливість студентам більш виважено та свідомо обирати місце майбутнього працевлаштування!

Щиро дякуємо представникам PwC Ukraine за теплу зустріч, особливо Вірі Кривокінь, спеціалістці із розвитку бренду роботодавця та Вікторії Дугар, спеціалістці із бренду роботодавця та рекрутингу та Роману Куриленко (Відділ працевлаштування КНУ) за допомогу в організації зустрічі.

А щоб бути в курсі актуальних вакансій та подій від Центру карʼєри та працевлаштування ЕФ КНУ підписуйтесь на наш Telegram, а також Instagram та Facebook.