Головна / Новини факультету / Колектив економічного завітав до Канівського заповідника

Колектив економічного завітав до Канівського заповідника

Насичено та активно пройшла субота для колективу факультету. Всі бажаючі мали змогу відвідати Канівський природний заповідник, який цьогоріч відзначив свій 100-літній ювілей.
Розпочато екскурсію було з музею природи Канівського природного заповіднику. Його директор Олександр Дмитрович Полішко ознайомив з археологічними, геологічними й памʼятками історії та культури заповідника, розповів про його тваринний світ. Потім пан Олександр провів групу по екскурсійному маршруту заповідника до Великого Скіфського городища. Також побували на Чернечій горі.
Далі за програмою були відвідини Канівського музею Тараса Шевченка, де познайомилися з музейною колекцією, серед якої меморіальні речі Тараса Шевченка, копії його картин, рідкісні видання його творів, цінні архівні документи та фотоматеріали. Після екскурсії всі пройшли до могили великого Кобзаря, щоб вшанувати його пам’ять та покласти квіти.
Гарним завершенням поїздки стало милування захоплюючими краєвидами Дніпра. Дякуємо організаторам чудової подорожі: виконувачу обов’язки голови Профкому Київського національного університету імені Тараса Шевченка Дмитру Федоровичу Чомку, Голові профспілкової організації економічного факультету Галині Михайлівні Филюк і члену профспілкової організації Олені Іванівні Іваненко, ідейному натхненнику, декану факультету Анжелі Іванівні Ігнатюк, а також всім екскурсоводам за цікаві та пізнавальні екскурсії.