Головна / ALUMNI Club, Дія.Бізнес, Новини факультету / Школа лідерства стартувала

Школа лідерства стартувала

Сьогодні на факультеті успішно стартувала Школа лідерства — The School for Future Leaders. Це неймовірна можливість для наших студентів отримати безцінний досвід.

Програму презентувала заступниця декана Оксана Коваленко. Вона розповіла про можливості, які очікують кожного учасника, презентувала спікерів 10 воркшопів та познайомила з командою менторів, які опікуватимуться юними лідерами.

Проте родзинкою заходу стала запрошена гостя, ведуча телеканалу 1+1 Марафон, журналістка, офіційна волонтерка ЗСУ, Соломія Вітвіцька.

Дискусія пройшла жваво та на позитиві. Пані Соломія ділилася своїм баченням сучасного лідера. Також до спілкування була залучена аудиторія, адже студенти також могли давати відповіді, використовуючи QR-код. До того ж, учасники заходу мали можливість поставити запитання нашій гості.

Ми щиро вдячні пані Соломії за щирість спілкування, підтримку нашого проєкту, та всім учасникам за зацікавленість та активність.

Всіх охочих долучитися до участі в нашому проєкті Школа лідерства, запрошуємо заповнити форму: https://forms.gle/hSaqau1FYxQphNUn9

Захід проводиться в межах програми The School for Future Leaders центром Дія.Бізнес I КНУ спільно зі Студентським парламентом економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, Центром кар’єри та працевлаштування та Alumni Club EF за підтримки Міжнародного центру «Meridian». Фінансування надає Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США.