Головна / Новини факультету / Посвята першокурсників 2023

Посвята першокурсників 2023

31 серпня на нашому факультеті свято. Відбулася урочиста посвята першокурсників! Ми радо вітали їх в актовій залі рідного факультету. Загалом, до першого курсу економічного факультету цьогоріч було зараховано 540 студентів (515 осіб на денну форму навчання та 25 – на заочну).
На початку зустрічі з вітальним словом виступила декан економічного факультету, професор Анжела Іванівна Ігнатюк. Вона розказала про історію створення факультету, познайомила з перспективами та можливостями, які пропонує наш заклад, розповіла про викладацький склад і успішних випускників різних років навчання.
На захід було запрошено проректора з науково-педагогічної роботи, кандидата
геолого-мінералогічних наук, Заслуженого працівника освіти України Андрія Петровича Гожика та випускника економічного факультету 2004 року, кандидата економічних наук, заступника голови Національного Банку України Сергія Анатолійовича Ніколайчука та випускника економічного факультету 1999 року, Голову правління СК «Княжа VIG» та СК «Княжа Лайф VIG» Дмитра Олексійовича Грицуту, які привітали та висловили мотивуючі слова нашим студентам-першокурсникам.
До того ж, на заході виступили Голова Студентського парламенту економічного факультету Наталя Володимирівна Шимченко, студентки 1 курсу ОС Бакалавр освітньої програми  «Економічна кібернетика» Олександра Станіславівна Пархоменко та ОС Бакалавр  освітньої програми  «Маркетинг» Катерина Володимирівна Біловоленко.
Ми ще раз щиро вітаємо наших першокурсників з посвятою! Зичимо палкого натхнення, успіхів, ентузіазму, досягнень та мирного неба! Нехай всі ваші очікування виправдаються, а мрії здійсняться! В добру путь!
Переглянути фото з події можна за наступним посиланням: