Головна / Новини факультету / Genesis & KNU Entrepreneurship school 2.0

Genesis & KNU Entrepreneurship school 2.0

Завершилась традиційна навчальна програма Genesis & KNU Entrepreneurship School 2.0, яка відбувалася в партнерстві нашого факультету з українською кофаундинговою ІТ-компанією Genesis за підтримки декана Анжели Ігнатюк, центру Дія.Бізнес (Олена Михальська) і Центру карʼєри та працевлаштування (Наталія Плєшакова).

34 студенти з різних факультетів Шевченкового університету успішно пройшли відбір із понад 500 реєстрацій та отримали можливість зануритись у процес створення українських IT-продуктів, зрозуміти як працює ринок загалом та набути практичних навичок, таких як ділове листування, принципи мислення й робота в Excel. Протягом 10 тижнів учасники отримали від експертів високого рівня з компанії Genesis величезний досвід, який можуть застосувати як у майбутній роботі, так і в процесі навчання.

Програма складалась з 16 лекцій, а це більше ніж 25 годин експертизи від вісімнадцяти лекторів. Надзвичайно цінно те, що з усіх зустрічей сім вдалося провести офлайн, що додало додаткового практичного досвіду та сприяло нетворкінгу між учасниками.

Програма була поділена на 5 ключових блоків: «Вступ до продуктового IT», «Продукт», «Маркетинг» «Аналітика» та «Бізнес-аналіз». Студенти мали можливість виконати 5 практичних завдань, які включали як командні, так і індивідуальні формати. Це надало їм шанс застосувати отримані знання на практиці та розвинути свої навички на реальних кейсах.

Цьогорічна Genesis & KNU Entrepreneurship School 2.0 стала вагомим кроком на шляху до успішної кар’єри в продуктовому бізнесі для її випускників. За анонсом про запуск наступної ітерації школи можна слідкувати на ресурсах Genesis Academy та в соцмережах університету. Готуємось та чекаємо запуску наступного року!

А поки читаємо відгуки від випускників цьогорічної програми:

«В результаті, я розумію, що школа була всього 10 тижнів, але вже зараз створила гігантський вплив на моє майбутнє. Тому, я хочу ще раз подякувати всім організаторам за суперможливість бути тут!» – Андрій Федорич, 3 курс бакалаврату, факультет комп’ютерних наук та кібернетики.

«Мої основні цілі у школі були визначитись з подальшими кар’єрними сходинками та зрозуміти як працює продуктове ІТ комплексно. Думаю, обидві мети були досягнуті.» – Марія Балван, 2 курс бакалаврату, економічний факультет.

«Перед школою були думки розвиватись в аналітиці. Після закінчення програми це бажання стало ще більш стійким і я точно визначилась, що буду рухатись у цьому напрямку! Переконалася, що потрібно розширювати свою експертизу та дізналась як саме.» – Вікторія Проценко, 2 курс бакалаврату, економічний факультет.