Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва / Засідання наукового гуртка кафедри екологічного менеджменту та підприємництва «Актуальні аспекти підприємництва, торгівлі та біржової діяльності»

Засідання наукового гуртка кафедри екологічного менеджменту та підприємництва «Актуальні аспекти підприємництва, торгівлі та біржової діяльності»

12 червня  2023 року відбулося чергове засідання наукового гуртка  кафедри екологічного менеджменту та підприємництва «Актуальні аспекти підприємництва, торгівлі та біржової діяльності». В роботі наукового гуртка взяли участь здобувачі ОП «Підприємництво та біржова діяльність» та  ОП «Торгівля, логістика та екологічне підприємництво».

Студенти презентували результати наукових досліджень, присвячені вирішенню  актуальних проблем підприємницва, торгівлі та біржової діяльності у повоєнний період зазначила керівник науково гуртка д.е.н., професор  Бердар Маргарита Михайлівна.

Студентка 4-го курсу та студентський керівник гуртка ОП «Підприємництво та біржова діяльність» Кира Нечипоренко, яка активно займається науковою діяльністю протягом останніх років презентувала аналіз українських компаній на фондовому ринку України в 2023 році.

Софія Карпенко студентка 4-го курсу  ОП «Підприємництво та біржова діяльність» на прикладі міжнародної компанії Nestle Ukraine розкрила бізнес міжнародної компанії в Україні.

Валерія Макеєва, студентка 4-го курсу ОП «Підприємництво та біржова діяльність» , яка більше 3 років успішно розвиває свій бізнес в сфері аеродизайну розкрила особливості бізнес-планування після війни на прикладі Парті Бар Київ.

Бабій Владислав студент 3-го курсу ОП «Підприємництво та біржова діяльність» презентував стан та перспективи розвитку крипто валюти.

Ткачов Євген студент 2-го курсу ОП «Підприємництво та біржова діяльність» розглянув актуальні проблеми розвитку електронної комерції.

Щиро дякуємо за активну наукову діяльність,будемо впевнені, що наш науковий гурток продовжить досліджувати та обговорювати актуальні питання підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.