Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва / ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ З ДИСЦИПЛІН  “ЕКОНОМІКА ТОРГОВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА” ТА “ЕКОЛОГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ”

ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ З ДИСЦИПЛІН  “ЕКОНОМІКА ТОРГОВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА” ТА “ЕКОЛОГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ”

Навички вирішення конкретних фахових завдань студенти набувають під час підготовки і захисту курсових робіт з навчальних дисциплін. Наприкінці травня відбувся захист курсових робіт здобувачів освіти ОП “Торгівля, логістика та екологічне підприємництво”.

Cтуденти 2 курсу з дисципліни “Економіка торговельного підприємства” захистили курсові роботи перед комісією у складі д.е.н., проф. Купалової Г.І., к.е.н, доц. Мурованої Т.О., к.е.н., доц. Коренєвої Н.О.

Студенти 4 курсу підготували і захистили курсові роботи з дисципліни “Екологічне управління”. Члени комісії, д.е.н., проф. Купалова Г.І., к.е.н., доц. Гацька Л.П., к.е.н., доц. Харченко Т.Б., відзначили інноваційність та креативність пропозицій здобувачів щодо застосування управлінських інструментів для “зеленої” відбудови України у повоєнний період.

Вітаємо студентів з успішним захистом, сподіваємось, що отримані результати стануть основою для подальших прикладних і наукових досліджень.