Головна / Центр кар’єри та працевлаштування, Новини факультету / INNOVATING EDUCATION: освітні тренди та нові знання

INNOVATING EDUCATION: освітні тренди та нові знання

3 червня 2023 року викладачі Економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка та керівництво Університету відвідали щорічну конференцію INNOVATING EDUCATION. Ініціатором та головним організатором заходу став наш багаторічний партнер-стейкхолдер – компанія  Genesis. Ми пишаємось нашою співпрацею, адже, компанія  Genesis – є постійним учасником виставки роботодавців, в рамках Дня кар’єри, разом  ми розробляємо курси для студентів та викладачів.

Конференція об’єднала ключових лідерів у сфері освіти та продуктових ІТ-компаній.

Серед ключових спікерів були: Михайло Федоров, Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – Міністр цифрової трансформації України; Євген Кудрявець, Заступник Міністра освіти і науки України; Михайло Винницький, Заступник Міністра освіти і науки України; Володимир Многолєтній, Співзасновник та CEO Genesis та інші.

Учасники говорили та обмінювались думками про цифрову трансформацію освіти та майбутнє вищої освіти, вплив ChatGPT на освітній ландшафт, інтеграцію зовнішніх освітніх проєктів та роль викладача в епоху цифровізації дискутували на воркшопах разом з:

Дякуємо нашим партнерам за запрошення!

Віримо в Україну!??

Тримаємо освітній фронт!