Головна / Дія.Бізнес, Новини факультету / Успішно завершилася безкоштовна навчальна програма «Business Start»

Успішно завершилася безкоштовна навчальна програма «Business Start»

30 травня 2023 року в центрі Дія.Бізнес у КНУ успішно завершилася безкоштовна навчальна програма «Business Start», яка ставить за мету розвиток навичок підприємництва та створення власного стартапу або підприємства з нуля.

Проєкт стартував 16 березня 2023 року і з того часу учасники програми разом із досвідченими бізнес-експертами отримали необхідні знання та підтримку для подолання шляху від ідеї до власної справи.

Програма налічувала 57 учасників, серед яких 40 студентів, 9 представників бізнесу, 2 школярі, а також викладачі, фрілансери, управлінці, рекрутери і лікарі. Ця різноманітність бекграунду учасників дала можливість обмінюватися досвідом та ідеями з різних сфер діяльності.

Учасників проєкту протягом усього навчання підтримували ментори: Аліна Магомедова, викладачка економічних дисциплін та бізнес-тренерка, Оксана Коваленко, бізнес-тренерка та співзасновниця бренду «2KOLYORY», Тетяна Онисенко, бізнес-тренерка з економіки бізнес-структур та організації виробництва та Богдан Кіров, експерт у стратегії виведення продуктів на ринок. Вони були наставниками для наших учасників як наживо, так і в режимі онлайн, допомагали їм вирішувати різноманітні завдання та виклики, з якими ті могли зіштовхнутися.

У межах програми ми провели 10 офлайн- та онлайн-заходів. Тематика кожного з воркшопів була невід’ємною частиною розвитку бізнес-ідеї:

 1. «Генерація ідей» із Богданом Кіровим, експертом у стратегії виведення продуктів на ринок.
 2. «Бізнес-моделі Canvas» із Іллею Новіковим, тьютором модуля MBA й управлінським консультантом.
 3. «Бізнес-планування: етапи та розрахунки» із Аліною Магомедовою, викладачкою економічних дисциплін та бізнес-тренеркою.
 4. «Маркетинг: як стартувати правильно» із Дар’єю Коваленко, експерткою в маркетингу та управлінні у сферах шоу-бізнесу.
 5. «Команда: мистецтво підбору та управління» із Ольгою Гришко, матчмейкеркою талантів та HR-менеджеркою.
 6. «Стратегія продажів та бюджетування» із Євгенієм Кудрявченком, засновником «Vintage Web Production» та «Ukrainian Digital Community».
 7. «Як зареєструвати бізнес» із Оксаною Борисюк, засновницею компанії «Ante Consulting Group».
 8. «Digital маркетинг» із Альбіною Беньківською, AMO компанії «Genesis».
 9. «Шляхи виходу на ринок» із Андрієм Мокряковим, старшим консультантом компанії «Pro-Consulting».
 10. «Секрети пітчингу перед інвесторами» із Нелею Малютою, експерткою з продажів.

Якщо ви також бажаєте розглянути ці теми, у вас є можливість проглянути записи цих заходів на YouTube-каналі центру Дія.Бізнес у КНУ за посиланням: https://youtube.com/playlist?list=PLw3JfrMSaBpC5awlASn11kNog2u8tLlPT.

Важливою та заключною частиною програми став пітчинг проєктів, під час якого учасники представляли свої ідеї перед журі. На івенті було презентовано 3 проєкти. Ми особливо пишаємося тим, що один з них вже втілений у життя!

Журі оцінили 3 фінальних проєкти:

 1. Сайт з оформлення свят «Celebration», розроблений Софією Тряско, Катериною Поліщук та Дарʼєю Михалюк.
 2. Сайт з надання ремонтних послуг «RENKI», автором ідеї якого є Андрій Падаленчук.
 3. І вже реалізована програма нарахування щорічних балів для лікарів «Baly4Docs», автором якої є Валерій Костіков. Оцінити результат ви можете за посиланням: https://baly4docs.org.ua.

Команда Дія.Бізнес у КНУ дякує всім спікерам та менторам за вклад у розвиток проєкту «Business Start», а також виражає захоплення нашими учасниками, що пройшли цей тернистий шлях і підтримали нашу ініціативу. Завдяки нашим спільним зусиллям ми маємо такий чудовий результат! Бажаємо учасникам, щоб відтепер їх ідеї та проєкти розквітали ще більше, а отримані знання допомагали досягти бажаних результатів у своїй підприємницькій діяльності.

Програма з розвитку навичок підприємництва «Business Start» реалізується у межах проєкту Європейського інституту інновацій і технологій (EIT) INTREPID-HEI (International Capacity Building in Innovation, Transfer and Entrepreneurship).