Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва / ЕКСПЕРТНА ДІЯЛЬНІСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ

ЕКСПЕРТНА ДІЯЛЬНІСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ

24  травня 2023 р. к.е.н., проф. Ірина Іванівна Мазур взяла участь у засіданні Комітету підприємців малого та середнього підприємництва при Торгово-промисловій палаті України в якості члена Комітету спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України.

Учасниками засідання комітету також були Генеральний директор Спілки ПМСПП, Биковець Вячеслав Михайлович, члени Спілки ПМСПП, лідери всеукраїнських і регіональних об’єднань підприємців і роботодавців, керівники підприємств, установ, підприємці, науковці, фахівці аналітичних центрів, ЗМІ. Одним із питань для обговорення було необхідність нормативного врегулювання питання перетину державного кордону підприємцями для відвідування ними міжнародних бізнес-заходів під час дії правового режиму воєнного стану.

Переде учасниками засідання виступила та відповіла на запитання Світлана Мороз, член Комітету підприємців малого та середнього підприємництва при ТПП України, член Ради Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, керуючий партнер Юридичної компанією “DICTUM”.

Під час обговорення проблеми перетину підприємцями державного кордону в умовах воєнного стану з метою відвідування ними бізнес-заходів, проф. Мазур І.І. запропонувала механізм відповідальності для підприємців у разі їх неповернення після виїзду закордон.