Головна / Кафедра Економічної Теорії, Макро- і Мікроекономіки / Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Студенти бакалаврської та магістерської освітніх програм «Економіка та економічна політика» взяли участь у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей за спеціалізаціями «Економіка та управління національним господарством», «Цифровізація економіки», «Інтелектуальна власність».

22-23 березня 2023 року відбулися підсумкові конференції зазначених конкурсів, за результатами яких перемогу здобули:

 

за спеціалізацією «Економіка та управління національним господарством»:

І місце

Пецюрківська Софія Юріївна, 4 курс ОС «Бакалавр», освітня програма «Економіка та економічна політика», тема «Соціальна інклюзія як основа соціальної політики у повоєнному відновленні економіки України» (науковий керівник – к.е.н., доц. Красота О.В.).

 

за спеціалізацією «Цифровізація економіки»:

І місце

Жуковська Крістіна Юріївна, 1 курс ОС «Магістр», освітня програма «Економіка та економічна політика», тема «Людський капітал на ринку праці у цифровій економіці» (науковий керівник – д.е.н., проф. Маслов А.О.).

 

за спеціалізацією «Інтелектуальна власність»:

І місце

Прушківська Вікторія Володимирівна, 3 курс ОС «Бакалавр», освітня програма «Економіка та економічна політика», тема «Товарні знаки у глобалізованому економічному просторі» (науковий керівник – д.е.н., проф. Ходжаян А.О.).

 

ІІ місце

Курбанова Владислава Олексіївна, 2 курс ОС «Магістр», освітня програма «Економіка та економічна політика», тема «Перспективи розвитку ринку об’єктів інтелектуальної власності в умовах постіндустріальної трансформації економіки» (науковий керівник – д.е.н., проф. Вірченко В.В.).

 

ІІІ місце

Сусло Тетяна Геннадіївна, 3 курс ОС «Бакалавр», освітня програма «Економіка та економічна політика», тема «Людський капітал в Україні в умовах війни» (науковий керівник – к.е.н., доц. Лозова Г.М.).

 

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та бажаємо подальших успіхів на науковій ниві!