Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва / ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ МАГІСТРІВ  ОП “ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ”

ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ МАГІСТРІВ  ОП “ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ”

22-23 травня 2023 р. відбувся публічний захист кваліфікаційних робіт магістрів ОНП “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”. Студенти презентували результати наукових досліджень актуальних проблем у сфері підприємництва, електронної торгівлі, екологічної модернізації бізнесу, управління компаніями в умовах невизначеності та ін.

Проблеми диджіталізації бізнесу в сучасних умовах досліджували у кваліфікаційних роботах Дацишин Марія, Олешко Євгеній, Сидоренко Карина, Чередніченко Марія. Особливості формування конкурентної, маркетингової та фінансової  стратегій компаній для забезпечення сталого розвитку всебічно розглянули Тітова Лючія, Фіщук Станіслав, Дідусенко Денис, Савельєв Сергій. Цікаву наукову дискусію членів екзаменаційної комісії і магістрів викликало питання перспектив і проблем застосування штучного інтелекту для оптимізації бізнес-процесів.

 

Колектив кафедри і члени екзаменаційної комісії вітають магістрів, бажають їм професійних досягнень та успішної кар’єри.