Головна / Новини факультету / День розвитку наукової кар’єри в Університеті

День розвитку наукової кар’єри в Університеті

У науці сила – Шевченків університет відзначив наукові досягнення найкращих

Сьогодні українці докладають максимум зусиль задля Перемоги. У кожного своя місія та свій бойовий шлях. Як писав Френсіс Бекон: «Знання є сила, а сила є знання».

В третю суботу травня всі науковці святкують День науки в Україні. З цієї нагоди в Університеті був проведений захід «День розвитку наукової кар’єри». Урочистості відбулися в Головному корпусі Університету, де нагородили найкращих молодих вчених Університету.

За актуальні наукові дослідження були нагороджені к.е.н., доцент кафедри обліку та аудиту Іван Анатолійович Дерун та аспірантка 4 року навчання спеціальності 051 «Економіка» Яна Валеріївна Фаренюк. Подяки від ректора за високий професіоналізм, вагомі науково-освітні досягнення та особистий внесок у розвиток вітчизняної науки отримали д.е.н., професор кафедри економічної кібернетики Андрій Борисович Камінський та к.е.н., доцент кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності Павло Володимирович Кухта.

Щиро вітаємо наших науковців з високим досягненням і бажаємо подальших успіхів на науковій ниві. Ми впевнені, що ваші дослідження є важливим внеском у наукову спадщину України та сприяють розвитку наукового потенціалу молоді. Ваші досягнення відображають талановитість та працездатність українських дослідників.

Пам’ятаймо: «Навчання – це світло, а невчення – тьма!».