Головна / Новини факультету / КНУ EXPO «Твоя освіта – важлива для відбудови України»

КНУ EXPO «Твоя освіта – важлива для відбудови України»

? 13.05 в стінах Червоного відбулася масштабна щорічна виставка КНУ EXPO під гаслом «Твоя освіта – важлива для відбудови України». Кожен підрозділ Шевченкового університету мав змогу представити свої освітні програми, за якими відбудеться набір студентів влітку.
? Від економічного факультету були представлені освітні програми Вступу 2023 за освітніми ступенями Бакалавр, Магістр та PhD. Абітурієнти та їх батьки могли поспілкуватися з представниками кожної кафедри та отримали інформацію стосовно особливостей вступу на кожну освітню програму.
? До заходу були залучені представники Студентського парламенту ЕФ, які створювали дружню атмосферу та охоче відповідали на питання гостей. Центр Дія.Бізнес I КНУ підтримав захід активностями та іграми.
❤️‍? Ми дякуємо всім, хто був залучений до організації та проведення такого масштабного заходу, всім гостям за цікавість та участь у виставці КНУ EXPO.
До зустрічі на вступній компанії!
? Якщо ви не змогли відвідати наш захід, є можливість переглянути запис події на каналі Youtube за посиланням: https://youtube.com/live/gttYHqgorHc
? Ознайомитися з переліком наших освітніх програм можна на нашому сайті: https://econom.knu.ua/for-entrants/
? До того ж, якщо лишилися питання, чекаємо на них в нашому чат-боті: @abit_knu_bot