Головна / Новини факультету / Зустріч із вступниками на Економічному

Зустріч із вступниками на Економічному

11 травня на економічному факультеті відбулася зустріч із майбутніми вступниками на ОС Бакалавр та ОС Магістр. Наші гості мали можливість поспілкуватися наживо з представниками кафедр, дізналися про освітні програми бакалаврату та магістратури, а також відвідали екскурсії по локаціям ЕФ та до центру Дія.Бізнес і КНУ.

На початку зустрічі з вітальним словом виступила декан економічного факультету Анжела Ігнатюк та заступник декана з гуманітарних питань та зв’язків з громадськістю Оксана Коваленко, яка ознайомила гостей з історією нашого університету, розповіла про його провідні позиції в сфері вищої освіти на національному рівні та у міжнародних рейтингах, незважаючи на всі складнощі 2022 року. До того ж, пані Оксана висвітлила переваги навчання на економічному факультеті, наголосила на перспективах працевлаштування та успішного майбутнього наших випускників у найкращих компаніях України та світу.

Керівник Центру кар’єри та працевлаштування Наталія Плєшакова розповіла про невпинне встановлення комунікації між студентами, випускниками ЕФ та топовими вітчизняними й міжнародними роботодавцями, що відбувалося, в тому числі, і під час нещодавнього Дня кар’єри 2023 Economics.

Координатор економічного факультету з питань академічної мобільності та навчання іноземних громадян Тетяна Онисенко підкреслила важливість програм академічної мобільності для учасників освітнього процесу, особливо в умовах повномасштабного вторгнення в Україну.

Окрасою заходу стала участь представників студентства, а саме дівчат, які є учасницями проєкту Амбасадори ЕФ для  популяризації навчання за освітніми програмами.

Відповідальні секретарі відбіркової комісії Віталіна Делас та Оксана Микитюк представили особливості вступної кампанії 2023.

Наприкінці події відбулось нагородження переможців VIІІ Всеукраїнського конкурсу есе англійською мовою на економічну тематику для учнів шкіл, який традиційно проводиться щороку кафедрою іноземних мов.

Зустріч наповнила факультет теплом живого спілкування та створила атмосферу незабутніх емоцій. Разом до перемоги! Творимо майбутнє сьогодні!