Головна / Центр кар’єри та працевлаштування, Новини факультету / Тиждень кар’єрних можливостей на ЕФ

Тиждень кар’єрних можливостей на ЕФ

24–28 квітня 2023 року на економічному факультеті відбулася одна з найочікуваніших подій першого півріччя 2023 року – тиждень кар’єрних можливостей. Організатором виступив Центр кар’єри та працевлаштування економічного факультету.

Це був захоплюючий тиждень насичений на події, які подарували учасникам круті можливості:

25 квітня ми відвідали онлайн-захід ​«День відкритих дверей у Міністерство фінансів України» та ​​отримали можливість розпочати кар’єру в головному центральному органі виконавчої влади України;

26 квітня завітали до української кофаундингової  ІТ-компанії та одного із найбільших глобальних паблішерів неігрових застосунків – компанії Genesis ?


 

27 квітня познайомились з провідними компаніями та їхніми можливостями щодо працевлаштування на довгоочікуваному офлайн-дні кар’єри 2023 «Economics: Світ можливостей» ?

Найкращі студенти зустрілися з найкращими роботодавцями (і Forbes своїм рейтингом це вкотре підтвердив).

9 компаній-роботодавців пропонували роботу, практику та стажування, ділилися своїм досвідом щодо працевлаштування. До нас завітали:

✅ ІТ-Компанія Genesis;

✅Аудиторська компанія KPMG Ukraine;

✅Міжнародний фуд та агро-тех холдинг МХП;

✅Аудиторська компанія EY Ukraine;

✅Страхова компанія MetLife Urkaine;

✅Банк «Восток»;

✅Страхова компанія «Універсальна»;

✅Страхова компанія «УСГ» та

✅Страхова компанія ARX.


Центр кар’єри та працевлаштування ЕФ КНУ щиро  дякує за натхнення декану економічного факультету, д.е.н., проф. Анжелі ІГНАТЮК, за підтримку та допомогу 24/7 заступнику декана з виховної роботи, к.е.н. Оксані КОВАЛЕНКО та керівниці Дія.Бізнес I КНУ Олені Михальській, за організаційний супровід СПЕФ.

 

Підписуйся на наш Telegram, а також, щоб цей день запам’ятався кожному, шукайте себе на фото за посиланням : https://cutt.ly/X6kf1Xs та не забудь відмітити нас у в Instagram та Facebook.

 

А вже восени 2023 року ми повернемось знову, щоб запропонувати ще більше кар’єрних можливостей та корисних знань.

 

#ДК23_Світможливостей