Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва / Кафедра екологічного менеджменту та підприємництва вітає переможця міжнародного конкурсу!

Кафедра екологічного менеджменту та підприємництва вітає переможця міжнародного конкурсу!

Вітаємо Олешка Євгенія – студента 2 курсу магістратури спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”  з перемогою і здобуттям диплому І-го ступеня в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт “Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку”.
Наукова робота на тему “Розвиток торгівлі цифровими товарами в контексті відновлення економіки України та досягнення цілей сталого розвитку”, підготовлена під науковим керівництвом д.е.н., професора Купалової Г.І., була презентована англійською мовою.

Конкурс відбувся 4 травня 2023 р. на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. У ньому взяли участь 78 студентів з 35 закладів вищої освіти, у тому числі 13 осіб з Болгарії, Іспанії, Казахстану, Канади, Польщі та Чехії. Бажаємо магістранту та його науковому керівнику подальших творчих звершень!