ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ КОРІ СМІТА, ДОЦЕНТА З ЕКОНОМІКИ UNIVERSITY OF MARYLAND

7 квітня 2023 р. в межах співпраці з University of Maryland (AREC, Балтимор, Сполучені Штати Америки) проведено гостьову лекцію доцента з економіки Корі Сміта з курсу «Економіка навколишнього середовища» для студентів бакалаврської освітньої програми «Economics». Тема лекції «Концентрація землі та довгостроковий розвиток у прикордонних районах Сполучених Штатів Америки»

Протягом заняття лектор розкрив екологічні, економічні і правові аспекти  землекористування в Сполучених Штатах Америки. Студенти активно обговорювали розглянуті питання, цікавились методами дослідження і можливостями практичного застосування отриманих результатів.

Гарант освітньої програми, професорка Олена Баженова наголосила, що відкриті лекції зарубіжних колег є важливими для ознайомлення студентів із міжнародним досвідом державного управління, зокрема, у сфері охорони довкілля. Студенти і викладачка курсу Альона Тюріна, доцентка кафедри екологічного менеджменту та підприємництва, щиро вдячні Корі Сміту за проведену лекцію і захопливе представлення результатів дослідження.