Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва / ПЕРЕМОЖЦІ 1 ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

ПЕРЕМОЖЦІ 1 ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

29 березня 2023 р. на кафедрі екологічного менеджменту та підприємництва відбулась презентація наукових робіт магістрів і бакалаврів, які взяли участь у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво», «Електронна комерція», «Економіка та управління у сфері торгівлі» та ін. Презентація студентських наукових досліджень відбулась під час засідання наукового гуртка «Актуальні аспекти підприємництва, торгівлі та біржової діяльності».

Переможцями 1 туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт стали:

– Фесенко Олександра Олександрівна, магістрантка ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з науковою роботою на тему «Екологічна політика торговельних підприємств» (науковий керівник: д.е.н., професорка Купалова Г.І.).

– Попенко Єгор Володимирович, магістр ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з науковою роботою на тему «Сучасні технології в електронній комерції» (науковий керівник: д.е.н., професорка Бердар М.М.).

– Нечипоренко Кира Володимирівна, студентка ОП «Підприємництво та біржова діяльність» з науковою роботою на тему “Фінансові технології як інструмент розвитку фінансового ринку в Україні” (науковий керівник: д.е.н., професорка Бердар М.М.).

– Батуренко Дарина Валеріївна, студентка ОП «Підприємництво та біржова діяльність» з науковою роботою на тему “Розвиток альтернативної енергетики в Україні” (науковий керівник: к.е.н, доцентка Гончаренко Н.В.).

– Масич Дар’я Сергіївна, студентка ОП «Торгівля, логістика та екологічне підприємництво» з науковою роботою на тему “Управління екологічними проектами в торгівлі” (науковий керівник: к.е.н, доцентка Гончаренко Н.В.).

Колектив кафедри і студентська спільнота щиро вітає переможців. Бажаємо натхнення і подальшого розвитку наукових ідей!