Головна / Кафедра Фінансів / Участь студентів у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Фінансова екосистема»

Участь студентів у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Фінансова екосистема»

21 березня 2023 року на кафедрі фінансів економічного факультету відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей – «Фінансова екосистема». У конкурсі взяло участь 10  студентів-авторів, які підготували та надіслали роботи. Виступили з презентаціями результатів наукових досліджень 7 учасників.

Доповіді учасників конкурсу визначалися актуальністю обраних тем, оригінальністю, творчим підходом у поєднанні з фундаментальністю теоретичних знань і навичок. Обговорення доповідей виявилося дуже цікавим та професійним, оскільки відбувалося за участі досвідчених науковців кафедри фінансів, членів журі, серед яких – д.е.н., проф. Науменкова С.В., к.е.н., доц. Дрозд Н.В., к.е.н., доц. Петленко Ю.В. Наука та прагнення до вдосконалення та саморозвитку об’єднали студентів та членів журі, які в час пекельних викликів для України перебували в різних країнах, але були поруч.

Переможцями стали наступні студенти:

Диплом 1 ступеня присуджується за спільну наукову роботу, авторами якої є студенти 2 курсу магістратури спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Вероніка Клименко та Костянтин Ковальов. Тема конкурсної роботи: «Інвестиційні фонди Норвегії як складова фінансової екосистеми» (науковий керівник – д.е.н., проф. Науменкова С.В.). Зараз студенти перебувають в м. Будо (Норвегія), завершуючи навчання на освітньо-науковій програмі подвійного дипломування «Фінанси публічного сектору/Public Sector Finance».

Диплом 2 ступеня отримує студент 1 курсу магістратури ОП «Фінанси публічного сектору/Public Sector Finance» Чеберяко Євген, тема його конкурсної роботи – «Цифрові валюти: проблеми довіри та використання»

Диплом 3 ступеня присуджується студенту 1 курсу магістратури ОП «Фінанси публічного сектору/Public Sector Finance» Михайлову Михайлу за конкурсну роботу «Оцінювання стійкості фінансового сектору».

Всі роботи є цікавими, оригінальними, ґрунтовними, містять елементи новизни та мають практичну спрямованість.

Конкурсне журі також відзначило роботи бакалаврів 2 курсу, які відрізняються актуальністю, науковою сміливістю та високим рівнем теоретичного опрацювання. Вітаємо з першими впевненими кроками в науці студентів-авторів цих робіт, якими є:

Горбаченко Христина – студентка 2 курсу спеціальності ОП «Фінанси і кредит». Тема наукової роботи: «Цифровий розвиток фінансового сектору України» (науковий керівник – д.е.н, проф. Науменкова С. В.);

Степанюк Аліна – студентка 2 курсу спеціальності ОП «Фінанси і кредит». Тема наукової роботи: «Криптовалюта як фінансова інновація» (науковий керівник – д.і.н, к.е.н., проф. Чеберяко О. В.);

Тимошицька Анастасія – студентка 3 курсу ОП «Фінанси і кредит». Тема наукової роботи: «Становлення та розвиток ринку фінансових послуг України» (науковий керівник – д.і.н, к.е.н., проф. Чеберяко О. В.).

Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів, наполегливості та нових наукових і творчих здобутків всім учасникам! Переконані, що з такими студентами наша країна подолає всі виклики на шляху до переможного миру!

Висловлюємо вдячність науковим керівникам та членам журі, керівництву кафедри та факультету за увагу та підтримку нашої обдарованої молоді!