Головна / Дія.Бізнес, Новини факультету / Стартувала програма з розвитку навичок підприємництва Business Start

Стартувала програма з розвитку навичок підприємництва Business Start

У четвер, 16 березня, у Центрі  Дія.Бізнес | КНУ стартувала програма з розвитку навичок підприємництва Business Start. На першому заході, спікером якого виступив Богдан Кіров, йшлося про генерацію ідей. Пан Кіров, випускник нашого Університеру, є експертом у створенні та впровадженні успішних стратегій виведення на ринок технологічних продуктів для В2В, Product Manager інноваційного фінтех-рішення Jerold. Був керівником та власником рекламної агенції «Kirov agency». Запустив SaaS-продукт Wordstir на ринок США. Обіймав посаду Product Marketing Manager у Belkins, керував розробкою успішної маркетингової кампанії, що призвела до збільшення продажів продукції на 25% та брав участь у розробці вебсайту та збільшенні залученості користувачів на 20%.

Під час зустрічі спікер розповів про чотири кроки до успішної ідеї, зазначивши, що поганих ідей не існує, все залежить від цілей, які ставити щодо кожної ідеї. До того ж, на думку Богдана, ідея повинна бути конкретною, досяжною, визначеною у часі, базуватися на певних знаннях і вміння. Переглянути запис лекції можна на YouTube-каналі Дія.Бізнес у КНУ: https://m.youtube.com/watch?v=bGpzb_vkEGw

Наприкінці заходу очільниця Центру Дія.Бізнес КНУ, доцентка кафедри обліку та аудиту Олена Михальська представила команду менторів. Серед них:
• Богдан Кіров – експерт у створенні та впровадженні успішних стратегій виведення на ринок технологічних продуктів для В2В.
• Оксана Коваленко – к.е.н. доцент, бізнес-тренерка, співзасновниця бренду 2KOLYORY.
• Тетяна Онисенко – к.е.н. доцентка, бізнес-тренерка з економіки бізнес-структур та організації виробництва.
• Аліна Магомедова – к.е.н. доцентка, здійснює підприємницьку діяльність у сфері надання консалтингових послуг бізнесу. Має досвід грантової діяльності щодо реалізації наукових та бізнес-проєктів.

Програма з розвитку навичок підприємництва Business Start проходить в рамках проєкту Європейського інституту інновацій і технологій (EIT) INTREPID-HEI. Проєкт INTREPID-HEI має на меті стати однією з провідних європейських ініціатив у створенні міжнародних цифрових пропозицій для стартапів, студентів та (не)академічного персоналу у сферах інновацій та підприємництва.