Генерація ідей

Вже у цей четвер 16 березня відбудеться перших захід безкоштовної програми з розвитку навичок підприємництва Business start ?

​​Кожен день у наших головах народжуються і вмирають тисячі ідей. Як серед них знайти ідею для свого бізнесу? ?

?Спікер: Богдан Кіров — випускник Київського національного університету імені Тараса Шевченка, експерт у створенні та впровадженні успішних стратегій виведення на ринок технологічних продуктів для В2В, Product Manager інноваційного фінтех-рішення Jerold. У минулому керівник та власник рекламної агенції «Kirov agency». Запустив SaaS-продукт Wordstir на ринок США. Керував розробкою успішної маркетингової кампанії, яка призвела до збільшення продажів продукції на 25% на посаді Product Marketing Manager у Belkins. Також брав участь у розробці веб-сайту та збільшенні залученості користувачів на 20%.

✔️16 березня о 16:00

✨Формат:

— онлайн-трансляція на YouTube;

— офлайн: м. Київ, вул. Васильківська, 90а, аудиторія 211/2.

Реєструйтеся за посиланням і до зустрічі. Попередня реєстрація для учасників програми Business Start не потрібна ?

Програма з розвитку навичок підприємництва Business Start реалізується у межах проєкту Європейського інституту інновацій і технологій (EIT) INTREPID-HEI (International Capacity Building in Innovation, Transfer and Entrepreneurship) за участі КНУТШ на базі центру Дія.Бізнес | КНУ