Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва / АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ В УНІВЕРСИТЕТІ АКУРЕЙРІ (ІСЛАНДІЯ)

АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ В УНІВЕРСИТЕТІ АКУРЕЙРІ (ІСЛАНДІЯ)

Навчання за програмою академічної мобільності в Університеті Акурейрі (Ісландія) стало незабутнім досвідом студентського життя.  В університеті пропонуються цікаві дисципліни для вивчення, студенти залучаються до активної культурної та наукової діяльності, беруть участь у наукових конференціях. Разом з іншими студентами я взяла участь  у міжнародній конференції “Arctic Circle Conference”, де представники міжнародних організацій та політичні діячі, протягом трьох днів, обговорювали та пропонували прогресивні рішення щодо сталого розвитку Арктичного регіону, розробляли стратегічні  цілі і завдання, демонстрували досягнуті результати.

Освітній процес в університеті є надзвичайно гнучким і передбачає доступ до всіх навчальних матеріалів на сайті. Тут студент також може прослідковувати свою успішність. Навчання в аудиторіях є інтерактивним, проводяться дискусії із викладачами та студентами. Особливо цікавим елементом було чути думку студентів із різних країн, дізнаватися про їх досвід у вирішенні економічних, соціальних, екологічних і  політичних проблем.

В університеті значні зусилля спрямовуються на те, щоб якнайкраще інтегрувати нових студентів у соціальне та культурне середовище, об’єднуючи студентів з Ісландії та іноземців. Влаштовувались неформальні зустрічі, вікторини, подорожі по культурних та історичних місцях, що, звісно, розширює кругозір студентів та їхню обізнаність про країну, в якій вони знаходяться.

Спираючись на свій чудовий досвід, я рекомендую студентам скористатися можливістю навчання на програмою академічної мобільності та встановлювати зв’язки із представниками різних країн.

 

Студентка 4-го курсу ОП “Підприємництво

та біржова діяльність”

Світлана Фоміна