Головна / Дія.Бізнес, Новини факультету / Запрошуємо всіх бажаючих на безкоштовний вебінар: “Огляд на конкретні CRM-системи: сильні та слабкі сторони, особливості, цінові категорії”.

Запрошуємо всіх бажаючих на безкоштовний вебінар: “Огляд на конкретні CRM-системи: сильні та слабкі сторони, особливості, цінові категорії”.

Центр Дія.Бізнес у КНУ запрошує всіх бажаючих на безкоштовний вебінар — Огляд на конкретні CRM-системи: сильні та слабкі сторони, особливості, цінові категорії. Павло Яковенко, засновник школи з підготовки CRM, ERP, HRM-експертів — CRMiUM Academy, розповість, як правильно підібрана CRM-система допомагає знизити витрати на рутину, збільшити прибуток і прискорити обробку замовлень для бізнесу.

Учасники івенту розглянуть теми:
— Для чого потрібна CRM-система компанії? Від власника до рядового співробітника.
— За які зони автоматизації в компанії відповідає CRM-система.
— Які функції не входять до CRM, але потрібні майже кожному бізнесу.
— Огляд конкретних IT-систем:
1) Прості системи: Pipedrive / KeepinCRM / Zoho Bigin.
2) Комплексні платформи: Creatio / Zoho / Odoo / Microsoft / Salesforce / Hubspot / OneBox.
3) Галузеві рішення: Ecommerce (Asteril, KeepinCRM, KeyCRM) / B2C послуги (WLaunch, Bookon) / Забудовники (Pipedrive + Flatris) та ін.

Вебінар проведе Павло Яковенко — засновник та CEO компанії CRMiUM — мультисистемного інтегратора CRM, ERP, HRM рішень. Має більш 17 років практичного досвіду впровадження систем автоматизації бізнесу, 300+ проєктів у портфоліо в більш ніж 27-ти країнах. Засновник школи з підготовки CRM, ERP, HRM-експертів — CRMiUM Academy. Консультував ПУМБ, ДТЕК Академія, Innovecs, MEGOGO, ЛУН, MIM-Kyiv, Kreston Ukraine, EasyPay і багато інших.

Чекаємо на вас 7 березня о 17:00 онлайн на платформі zoom. Для того, щоб отримати посилання на онлайн-конференцію, необхідно зареєструватися: https://forms.gle/3TQ2b8nTBu7YxPfXA