Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва / ЗАСІДАННЯ НАУКОВОГО ГУРТКА «АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ ТА БІРЖОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»

ЗАСІДАННЯ НАУКОВОГО ГУРТКА «АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ ТА БІРЖОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»

15 лютого 2023 р. на кафедрі екологічного менеджменту та підприємництва в змішаному форматі відбулось засідання наукового гуртка «Актуальні аспекти підприємництва, торгівлі та біржової діяльності». У засіданні гуртка взяли участь керівниця гуртка д.е.н., професорка Маргарита Михайлівна Бердар, студентська керівниця Кира Нечипоренко, студентка 4-го курсу Дарина  Батуренко, студенти-члени гуртка, а також в.о. завідувача кафедри к.е.н., доцентка Наталія Володимирівна Гончаренко.

Учасники засідання обговорили і затвердили план-графік роботи  на ІІ семестр 2022–2023 н.р., презентували наукові інтереси членів гуртка, сформували стратегічні напрями діяльності. Особливу увагу члени гуртка приділили підготовці матеріалів для участі в XI Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених «Зелений бізнес: життя заради майбутнього» і студентській конференції економічного факультету – «Шевченківська весна 2023. Повоєнне відновлення економіки України: проблеми та перспективи».

Нечипоренко Кира презентувала цікаву доповідь на тему: «Як робити презентації, що запам’ятовуються та Make Impact». Студенти взяли активну участь в обговоренні, задавали питання. З презентацією можна ознайомитися на сторінці кафедри у Facebook  www.facebook.com/Ecokafedra за посиланням

https://www.canva.com/design/DAFZtKv1P1Q/oEFIKNlWR83TFhyeGnO3Uw/view?utm_content=DAFZtKv1P1Q&utm_campaign=designshare&utm_medium=link2&utm_source=sharebutton

На завершення зустрічі учасники подякували за цікаву доповідь,  висловили побажання опанувати навички проведення наукових досліджень та успішно поєднувати таку діяльність із навчанням.