Головна / Кафедра маркетингу та бізнес адміністрування, Новини факультету / Проведено онлайн-зустріч викладачів та здобувачів вищої освіти освітньої програми «Маркетинг»

Проведено онлайн-зустріч викладачів та здобувачів вищої освіти освітньої програми «Маркетинг»

8 лютого о 16:00 було проведено онлайн-зустріч викладачів та здобувачів вищої освіти освітньої програми «Маркетинг» кафедри міжнародної економіка та маркетингу.

На зустрічі були присутні в.о. завідувача кафедри Руденко Н.В., професор Біловодська О.А., професор Старостіна А.О., професор Каніщенко О.Л., гарант освітньої програми доцент Журило О.В., а також доценти Пащук Л.В., Пригара О.Ю., асистент Дербеньова Я.В.

Метою зустрічі було обговорення питань стратегії подальшого розвитку освітньої програми «Маркетинг»та кафедри вцілому. Викладачі проінформували здобувачів про нормативно-правові документи Університету, що регулюють освітній процес, можливості щодо вибіркових дисциплін та організаційні аспекти.

Студенти, в свою чергу, висловили свої побажання щодо покращення процесу навчання, а також зазначили готовність прийняти участь у складанні відомостей самооцінки та зустрітись з акредитаційною групою для обговорення особливостей навчання на ОП.