Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва / ВПРОВАДЖЕННЯ СУЧАСНИХ ПРОГРАМНИХ РІШЕНЬ У ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС

ВПРОВАДЖЕННЯ СУЧАСНИХ ПРОГРАМНИХ РІШЕНЬ У ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС

21 листопада 2022 р. Київський національний університет імені Тараса Шевченка і MS «ANT Logistics» (https://ant-logistics.com/) підписали угоду щодо  використання у навчальному процесі хмарної системи управління транспортом.  Дана система впроваджена і використовується у провідних  торговельних, фармацевтичних і логістичних компаніях України.

Особливості використання  хмарної системи управління транспортом вивчатимуть здобувачі освіти ОР “Бакалавр” ОП «Торгівля, логістика та екологічне підприємництво» та ОП «Підприємництво та біржова діяльність» (дисципліна “Логістика”), ОР “Магістр” ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (дисципліна «Управління та оптимізація логістичної діяльності підприємства»). Всебічне ознайомлення з хмарною системою, її прикладне використання на семінарських заняттях сприятимуть формуванню у студентів практичних навичок планування транспортних перевезень, розробки оптимальних маршрутів з урахуванням фінансових витрат, умов перевезень і замовлень клієнтів. Набутий досвід здобувачі зможуть використовувати у професійній діяльності.

Викладачі кафедри екологічного менеджменту та підприємництва щиро вдячні співзасновнику компанії «ANT Logistics» Олексію Приймаку за  можливість отримання практичного досвіду здобувачами освіти і сподіваються на подальшу співпрацю.