Головна / Кафедра Економічної Теорії, Макро- і Мікроекономіки, Кафедра Страхування, Банківської справи та Ризик-менеджменту, Новини факультету / Участь студентів економічного факультету у IV Студентському чемпіонаті «Монетарна політика: виклик НБУ університетам» (NBU University Challenge).

Участь студентів економічного факультету у IV Студентському чемпіонаті «Монетарна політика: виклик НБУ університетам» (NBU University Challenge).

Студенти економічного факультету взяли участь у IV Студентському чемпіонаті «Монетарна політика: виклик НБУ університетам» (NBU University Challenge) і вибороли Диплом ІІІ ступеня. Це щорічні змагання між командами з різних університетів України, які щорічно проводить Національний банк України з метою поглиблення практичного розуміння студентами ролі монетарної політики в розвитку національної економіки.

До змагання долучилося 24 команди студентів із 20 українських університетів. Це понад 100 учасників із 10 областей України та міста Києва.

Команда економічного факультету об’єднала студентів 3 і 4 курсу бакалаврату освітніх програм «Економіка та економічна політика» (Олександр Хитрий (капітан команди), «Фінанси і кредит» (Олександр Лялькін, Дарина Сидоренко), «Економічна кібернетика» (Ілона Рибак) та «Економічна аналітика та статистика» (Андрій Красних).

Наставниками команди стали Наталія Версаль (д.е.н., доцент кафедри страхування, банківської справи та ризик-менеджменту) і Олена Красота (к.е.н., доцент кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки).

Щиро вітаємо студентів та їх наставників, бажаємо не зупинятися і продовжувати боротьбу на освітньому фронті!