Головна / Кафедра Фінансів, Новини факультету / Засідання наукового гуртка студентів кафедри фінансів з нагоди Всесвітнього дня науки

Засідання наукового гуртка студентів кафедри фінансів з нагоди Всесвітнього дня науки

8 листопада 2022 року в онлайн форматі відбулося засідання наукового гуртка студентів кафедри фінансів «Фінансова безпека України в умовах глобалізації» з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, що відзначається щорічно у всьому світі 10 листопада, починаючи з 2002 року.

Цього разу засідання було присвячено актуальним та важливим питанням зміцнення фінансової безпеки України в період воєнного стану та повоєнного відновлення.

В роботі гуртка взяли участь студенти 3-го курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» ОП «Фінанси і кредит», магістри 1 та 2 курсу ОП «Фінанси публічного сектору», аспіранти кафедри фінансів.

З доповіддю на тему «Фінансова безпека України в умовах війни та повоєнний час» виступив керівник наукового гуртка студентів, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, заступник Голови наукової ради Міністерства фінансів України, професор кафедри фінансів Захарій ВАРНАЛІЙ. Головний спеціаліст відділу аналітики Департаменту міжнародних зв’язків та організаційно-аналітичної роботи Міністерства фінансів України, кандидат економічних наук, випускник економічного факультету, аспірант кафедри фінансів Олександр КРАСІЛЬНИК виступив з доповіддю на тему «Міжнародна фінансова допомога як чинник зміцнення фінансової безпеки України в умовах війни та повоєнного періоду».

На засіданні гуртка з науковими повідомленнями виступили студенти та аспіранти. Так, аспірант кафедри фінансів Андрій МЕХЕД виступив з темою «Фінансова безпека суб’єктів підприємництва України в умовах воєнного стану та післявоєнного періоду», студентка 2-го курсу магістратури ОП Фінанси публічного сектору Вероніка КЛИМЕНКО розкрила тему « Фінансова безпека в структурі національної безпеки: поняття та правове визначення». Темою виступу аспіранта кафедри фінансів Сергія МАЦУРА була «Забезпечення фінансової безпеки підприємств України у контексті трансфертного ціноутворення», а студентка 3 курсу ОС «Бакалавр» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньої програми «Фінанси і кредит» Ганна КІСЛОВА виступила з темою «Реформування податкової системи в контексті забезпечення фінансової безпеки України».

В засіданні наукового гуртка взяли активну участь викладачі кафедри фінансів: професор Оксана ЧЕБЕРЯКО, доценти Віталіна ДЕЛАС, Наталія ДРОЗД, Наталія Мєдвєдкова та аспірантка кафедри Сніжана БОНДАРЕНКО.

Під час засідання гуртка відбувалася жвава дискусія, піднімалися різнопланові питання. По завершенню роботи керівник наукового студентського гуртка професор Захарій ВАРНАЛІЙ підвід підсумки, привітав всіх з Всесвітнім днем науки та побажав миру, розвитку та ПЕРЕМОГИ.

,