Головна / Кафедра маркетингу та бізнес адміністрування, Новини факультету / Відзнаки студентів кафедри міжнародної економіки та маркетингу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей у 2021/2022 н.р.

Відзнаки студентів кафедри міжнародної економіки та маркетингу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей у 2021/2022 н.р.

За результатами рецензування робіт Панасюк Юлія Мирославівна та Шкіря Анастасія Романівна нагороджені дипломами І ступеня  за перемогу у 1 турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг» (тема наукової роботи: «Просування меду українських виробників в онлайн-торгівлі на міжнародних ринках», науковий керівник: д.е.н., проф. Старостіна А.О.). Скорина Юлія Олегівна нагороджена дипломом І ступеня за перемогу у 1 турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» (тема наукової роботи: «Стратегія просування українських виробників курятини на міжнародних ринках в умовах Covid-19», науковий керівник: к.е.н., доц. Пригара О.Ю.).

Доктор економічних наук, професор Старостіна Алла Олексіївна та кандидат економічних наук, доцент  Пригара Ольга Юріївна отримали подяки за підготовку  студентів до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

Щиро вітаємо з перемогою, бажаємо успіхів та нових звершень!