Головна / Новини факультету / Арт-фестиваль «Я – першокурсник 2022» на Економічному

Арт-фестиваль «Я – першокурсник 2022» на Економічному

У середу, 2 листопада, на нашому факультеті пройшов арт-фестиваль «Я – першокурсник». Темою цьогорічного заходу була «Україна майбутнього». Захід пройшов у надзвичайно теплій атмосфері. До складу журі увійшли декан економічного факультету Ігнатюк Анжела Іванівна, проректор з науково-педагогічної роботи (гуманітарні питання) Степанець Інна Олександрівна, директор молодіжного центру культурно-естетичного виховання Київського національного університету імені Тараса Шевченка Максименко Надія Євгенівна, заступник декана з наукової роботи та міжнародного співробітництва Анісімова Людмила Анатоліївна, заступник декана з навчальної та виховної роботи Коваленко Оксана Ярославівна та виконувач обов’язків голови студентського парламенту економічного факультету Шимченко Наталя Володимирівна.

Наші студенти продемонстрували свої таланти, вразили своєю креативністю, вмотивованістю, ініціативністю та нестримним бажанням планувати майбутнє України, маючи непохитну віру в нашу перемогу.

За результатами голосування журі вперше за історію арт-фестивалю переможницею стала ціла освітня програма «Економіка бізнесу». Всі 3 групи цієї ОП виступили блискуче. Друге місце вибороли дві групи освітньої програми «Економічна кібернетика». Третє місце поділили між собою група ОП «Підприємництво та біржова діяльність» і група ОП «Торгівля, логістика та екологічне підприємництво». Номінація «Приз глядацьких симпатій» розігрувалася за допомогою онлайн-голосування. Кожен міг переглянути відео арт-фестивалю в YouTube, та віддати свій голос за фаворита за допомогою Гугл-форми. За підсумками голосування перемогла освітня програма «Менеджмент організацій». Виступи саме цих груп найбільше запам’ятались нашим глядачам.

Хочемо щиро подякувати кожному першокурснику та першокурсниці за яскраві виступи та купу гарного настрою в такий нелегкий для нас всіх час! Ви всі – великі молодці! Тримаймо стрій, разом до перемоги!

Переглянути арт-фестиваль «Я – першокурсник» в запису можна на нашій сторінці в YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UCkWm2ITLKVTvTI9TdXPYgzA

Фото з фестивалю доступно за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/15QzxuEOpcKJzHgRpLFdoMRw18iWN1ljd