Як стати лідером, якому довіряють?

Привіт, Економічний! ❤️

?Лідер вірить в те, що робить і говорить. Він упевнений, що може змінити світ. Але як стати лідером, якому будуть довіряти?

? Разом з учасниками Школи лідерства на Економічному факультеті (LSFE) (https://instagram.com/lsfe_2022?igshid=YmMyMTA2M2Y=) дізнаємося це вже 3 листопада з Наталією Пірак, вона переконана: «Бренд особистості не створюється з нуля. Він видозмінюється і формується, враховуючи особливості людини, її історію та досвід».

?Як будувати кар’єрний шлях у кризовому середовищі?
?Чим сьогодні релевантний розвиток бренду особистості?
?Як почати розуміти свої сильні сторони та побудувати бренд?
?Як бренд особистості допомагає бути більш стійким та адаптуватися?
?Як бути більш впевненим та сконцентрованим на особистих можливостях?

☑️ Перед тренінгом пропонуємо пройти тест на бренд особистості (https://personalbrandmodel.com/?utm_source=blogger&utm_medium=KNU%20), авторкою якого є Наталія. Також сформулюйте вашу ціль на практикум, запишіть її — і вже в кінці зустрічі у вас буде свій план її досягнення.

Спікерка: Наталія Пірак (https://www.instagram.com/n_pirak/) — засновниця агентства з побудови персонального бренду Fly Academy. Авторка 5 моделей бренду особистості, які допомагають проявляти себе через контент, властивий саме вашій особистості. Наталія працювала з відомими брендами, такими як: «LVMH», «Nestle», «L’Oreal», «Peugeot», «Life», «Kraft Foods», «Motorola», «Арт-завод Платформа»; авторськими проєктами «НЕБО.Fest» і «DressMe». Мала досвід колаборації з Jay-Z, The Future і Девідом Лінчем. Зараз Наталія працює над тим, щоб Україну почали відвідувати міжнародні блогери з Immersive mission.

? 3 листопада о 17:00
Формат:
— онлайн-трансляція YouTube (https://youtube.com/channel/UCkWm2ITLKVTvTI9TdXPYgzA);
— офлайн: м.Київ, вул. Васильківська, 90а, аудиторія 211/2.
?Зареєструйтеся для участі

(https://forms.gle/7km4ei36M4hKVCb26)Захід проводиться за підтримки центру для студентів та майбутніх підприємців Дія.Бізнес | КНУ (https://t.me/diiabusiness_knu), Центру кар’єри та працевлаштування ЕФ КНУ (https://www.facebook.com/career.efknu) та Alumni Club EF (https://m.facebook.com/alumniclubef/)

Твій СПЕФ ??