Воркшоп «Талант переконання» від Гліба Компанієнко

Привіт, Економічний! ❤️

Однією з найважливіших навичок лідера є вміння проводити успішні переговори та переконувати людей ?

Запрошуємо вас на новий воркшоп у межах проєкту Leadership School at the Faculty of Economics (https://instagram.com/lsfe_2022?igshid=YmMyMTA2M2Y=) із спікером, місія якого під час війни є — навчити людей вести переговори українською. Гліб Компанієнко поділиться секретами ведення переговорів, які знадобляться як у веденні бізнесу, так і в особистому житті ?

▪️Основи ведення переговорів та різні психологічні тактики
▪️Самопрезентація
▪️Боротьба з запереченнями

? Більше того, на самому заході буде практика в переговорних кейсах.

Спікер: Гліб Компанієнко (https://www.instagram.com/gleb_kpk/) — підприємець, експерт з продажів і бізнес-перемовин. Гліб навчає більш ніж 2500 учнів, також продав свої послуги Укрзалізниці та ВДНГ, був підрядником з персоналу найбільших в Україн виставок «Ukraine WOW» та «Чорнобиль.Подорож».

Зараз із своєю дружиною, яка стала Top Rated дизайнером на апворк, почав розвивати дизайн-агенцію, один із перших клієнтів якої — дочірні компанії Селени Гомес.

? 27 жовтня о 17:00
?Формат:
— онлайн-трансляція на YouTube
(https://youtube.com/channel/UCkWm2ITLKVTvTI9TdXPYgzA)— офлайн: м. Київ, вул. Васильківська, 90а, аудиторія 211/2.
? Зареєструйтеся (https://forms.gle/Hsn9xqdnyrA6vmT36) для участі

Захід проводиться за підтримки центру для студентів та майбутніх підприємців Дія.Бізнес | КНУ (https://t.me/diiabusiness_knu), Центру кар’єри та працевлаштування ЕФ КНУ (https://www.facebook.com/career.efknu) та Alumni Club EF (https://m.facebook.com/alumniclubef/)

Твій СПЕФ ??