Головна / Новини факультету / Курс лекцій “Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах: багатовимірна імерсивна модель”

Курс лекцій “Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах: багатовимірна імерсивна модель”

Любий Економічний! ❤️

Навчання – це не лише семінари та домашні завдання, а й написання курсових, дипломних та інших видів наукових робіт, які вимагають від студента дотримання академічної доброчесності ?

Один з розробників онлайн курсу з академічної доброчесності, член НАЗЯВО і відомий фахівець в питаннях академічної доброчесності, Артем Артюхов, запрошує студентів і аспірантів нашого університету прослухати курс “Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах: багатовимірна імерсивна модель” (5 кредитів ЄКТС, з видачею сертифікату).

? Тривалість: 2 місяці, листопад-грудень, по 1-2 зустрічі в тиждень

? Вартість: безкоштовно

⏰ Дедлайн реєстрації – 1 листопада.

? Посилання (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfpJ51hg9aEGQfxvAy5Qi3xdvMnRwH7rQN-XXaY7jCRr8hdvg/viewform) для реєстрації

? Курс розроблено в рамках програми імені Жана Моне – ініціатива Європейського Союзу, започаткована у 1990 році з метою пропагування європейської ідеї (ідеї Об’єднаної Європи) та поширення європейських студій в Європі та на інших континентах

Долучайся та прямуй в єропейському векторі доброчесності! ?

Твій СПЕФ ??