Воркш-шоп з навичок самопрезентації та публічних виступів

Привіт, Економічний! ?

Навички самопрезентації та публічних виступів для лідера є напрочуд важливими: від цього залежатиме прихильність потенційних інвесторів та партнерів.

Анонсуємо наступний івент у межах проєкту Leadership School at the Faculty of Economics (https://instagram.com/lsfe_2022?igshid=YmMyMTA2M2Y=) із зірковою спікеркою. Дізнаємося про тонкощі та обливості самопрезентації з Уляною Лисенко, також відомою під псевдонімом Uliana Royce ?

? Soft skills, які треба прокачати для успішної самопрезентації.
? «Артист», команда, бізнес і як це пов’язано.
? Секрети успішного інтерв’ю.
? Поради щодо подолання хвилювання та страху публічних виступів.

Спікерка: Уляна Лисенко (Uliana Royce) — український артист із досвідом 2 роки ведучої хіт параду та обличчя музичного каналу Music Box UA, має 4 роки сольної діяльності як артиста, 14 років досвіду виступів на сцені. Провела більше 15 благодійних виступів для дітей на території України та співпрацює з інфлюенсарами, авторами, виконавцями, саундпродюсерами й режисерами українського шоу-бізнесу.

⏰ 19 жовтня о 17:00
? Формат:
— онлайн-трансляція на YouTube (https://youtube.com/channel/UCkWm2ITLKVTvTI9TdXPYgzA);
— офлайн: м. Київ, вул. Васильківська, 90а, аудиторія 211/2.
? Зареєструйтеся для участі
? (https://forms.gle/RjJ2xFgnKPmAJQgT7) Якщо бажаєш долучитись до Школи лідерства, то звертайся до @xenia_zubko ✨

(https://forms.gle/RjJ2xFgnKPmAJQgT7)Захід проводиться за підтримки центру для студентів та майбутніх підприємців Дія.Бізнес | КНУ (https://t.me/diiabusiness_knu), Центру кар’єри та працевлаштування (https://www.facebook.com/career.efknu) та Alumni Club EF (https://m.facebook.com/alumniclubef/)