Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва / НАВЧАННЯ МАГІСТРІВ ЗА УЧАСТЮ РОБОТОДАВЦЯ

НАВЧАННЯ МАГІСТРІВ ЗА УЧАСТЮ РОБОТОДАВЦЯ

В рамках курсу «Екологічна економіка» (викладач  д.е.н., проф. Купалова Г.І.) для магістрантів 2 курсу ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» кафедри екологічного менеджменту та підприємництва 6 жовтня 2022 р. проведено заняття за участю директора з економіки та фінансів Сквирського комбінату хлібопродуктів Жупаника Василя Миколайовича та в.о. завідувачки кафедри екологічного менеджменту та підприємництва к.е.н., доц. Гончаренко Н.В.

З урахуванням наукових інтересів студентів була обрана актуальна для обговорення тема «Виробництво та обіг органічної продукції у Київській  області: досвід Сквирського комбінату хлібопродуктів».  Жупаник В.М. на прикладі Сквирського комбінату хлібопродуктів, який займає одне з провідних місць серед виробників органічної продукції в Україні, розповів про особливості, та вимоги, принципи  виробництва і збуту органічної продукції, канали реалізації, цінову, маркетингову  політику в сучасних умовах політичної й економічної нестабільності. Особливу увагу акцентував на великій ролі екологічного менеджменту та екологічного аудиту у виготовленні продукції для здорового   харчування із використанням сучасних,  інноваційних технологій.

Заняття пройшло жваво,  студенти задавали запитання, зокрема щодо позицій підприємства на міжнародних ринках,  формування собівартості та встановлення ціни на органічні продукти харчування, управління витратами виробництва.

Щиро дякуємо Василю Миколайовичу за цікаву, змістовну зустріч і сподіваємося на подальшу співпрацю!