Головна / Новини факультету / Вітання першокурсникам-магістрам від іноземних партнерів

Вітання першокурсникам-магістрам від іноземних партнерів

Нещодавно на економічному факультеті завершилася вступна компанія на ОС “Магістр” і відбулася урочиста Посвята першокурсників-магістрів. До гостей, котрі виступили з вітальним словом в актовій залі, приєдналися з онлайн-вітаннями іноземні партнери, з якими факультет співпрацює протягом багатьох років та пропонує можливість подвійного дипломування з європейськими університетами.
Так, економічний факультет разом із італійським Університетом Мачерата забезпечує подвійне дипломування за ОП «Бізнес-адміністрування і консультування”. Навчання на цій ОП здійснюється англійською та українською мовами. Професор Університету Мачерата Ернесто Таволетті висловив щирі привітання нашим магістрам.
До того ж, економічний факультет має ще одну програму подвійного дипломування разом з Норд Університетом за ОП «Фінанси публічного сектору». Представники норвежського університету Анатолій Бурмістров, PhD, професор Бізнес Школи Університету Норд та Вероніка Вакуленко, PhD, асистент професора Бізнес Школи Університету Норд, також долучилися до відео-привітань магістрів та побажали їм успіхів та нових досягнень.