Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва / ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ ПЕРШОКУРСНИКІВ КАФЕДРИ ЕКОЛОГІЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ ПЕРШОКУРСНИКІВ КАФЕДРИ ЕКОЛОГІЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

Кафедра екологічного менеджменту та підприємництва сердечно вітає студентів першого курсу бакалаврату! Урочисте привітання студентів першокурсників відбулося 19 вересня 2022 р. в актовій залі економічного факультету. Студентів вітали проректор з науково-педагогічної роботи Університету А.П. Гожик, декан економічного факультету А.І. Ігнатюк, провідні бізнесмени, керівники різних рівнів управління – випускники економічного факультету.

Незважаючи на складні умови воєнного стану, на навчання вступило багато талановитих студентів з різних областей і регіонів України. Серед них є призери Всеукраїнських обласних, районних олімпіад і конкурсів, учасники і переможці спортивних змагань. Наші студенти беруть активну участь в організації багатьох наукових, соціальних та волонтерських проєктів. Так, Марущак М.Ю. має по 200 балів з усіх предметів, необхідних для вступу на навчання, був лауреатом стипендії міського голови м. Києва у 2020-2021 рр.  Марущак М.Ю., Вітюк В.В., Ікальчик В.О., Пищик А.Р., Сметанюк Р.І., Шклярук Н.С., Літвін А.В.,  Лук’яненко Д.А., Мороз В.С., Тимченко Т.І., Тополова К.В., Старшинова К.М. Вінниченко С.С. Багато інших теперішніх першокурсників перемагали, здобували призові місця та брали участь в олімпіадах різних рівнів, наукових конкурсах, конференціях тощо. Зокрема Грищенко І.І. кілька років поспіль був призером Всеукраїнських екологічних конкурсів, а саме: “Екошкола” 2019-2021 рр. , “Екопатруль – кращі практики” 2020 р. , “Екопогляд” 2021 р. та “Олімпіади геніїв України” 2022 р. Грищенко І.І. Марущак М.Ю. Вінниченко С.С. та інші брали участь  у конкурсах наукових робіт МАН України.

Студенти-першокурсники нашої кафедри високо мотивовані отримати  грунтовні знання і навички, необхідні для подальшої роботи, успішної кар`єри, створення власної справи та відновлення нашої економіки. Частина студентів першого курсу вже мають  початковий практичний досвід  роботи на різних підприємствах та в компаніях і реалізовані підприємницькі, соціальні та волонтерські проєкти.

Після урочистої частини для студентів була проведена екскурсія по економічному факультету. Вони зустрілися із завідувачкою і викладачами кафедри екологічного менеджменту та підприємництва, побували у Комп’ютерному центрі (аудиторія 203/2), Тренінговому центрі економічної безпеки підприємництва, Лабораторії товарознавчої експертизи, Центрі підтримки підприємців «Дія.Бізнес» та ін.

Бажаємо всім студентам-першокурсникам самореалізуватися, отримати ґрунтовні професійні знання та практичні навички, які в майбутньому дозволять успішно працювати в найкращих вітчизняних і міжнародних компаніях, започаткувати і вести власний бізнес, сприяти відновленню і розвитку економіки України.