Головна / Новини факультету / День відкритих дверей: ОС Магістр

День відкритих дверей: ОС Магістр

29 квітня відбувся «День відкритих дверей: Зустріч із майбутніми абітурієнтами» для вступників до магістратури. Декан факультету Анжела Іванівна Ігнатюк розповіла, що наш університет та факультет мають високі рейтинги серед ЗВО України та в світі, до того ж, викладацький склад вирізняється високою професійністю та майстерністю. Наш факультет має спільні проекти з роботодавцями, державними та бізнесовими структурами, завдяки чому наші студенти мають можливість розвивати підприємницькі навички, вчаться започатковувати власну справу, співпрацюють із представниками бізнесу та експертами ринку.
? Із правилами вступу до магістратури та особливостями вступної кампанії ознайомила відповідальний секретар Приймальної комісії за ОС-Магістр на економічному факультеті Оксана Петрівна Микитюк. Зокрема, було роз’яснено, що таке тест з навчальних компетенцій та фахове вступне випробовування.
??‍? Представники кафедр розповіли про конкурентні переваги спеціальностей та освітніх програм економічного факультету, за якими оголошується прийом на навчання за ОС «Магістр» у 2022 році.
? На завершення зустрічі представники факультету дали відповіді на запитання, які надійшли на пошту та у чат на нашому каналі YouTube.
? Дізнатися більше подробиць можна, переглянувши відео в запису за посиланням: