Головна / Новини факультету / День відкритих дверей: ОС Бакалавр

День відкритих дверей: ОС Бакалавр

29 квітня відбувся онлайн-захід: «День відкритих дверей: Зустріч із майбутніми абітурієнтами». Спочатку було проведено зустріч для вступників до бакалаврату. Декан факультету Анжела Іванівна Ігнатюк розпочала захід зі знайомства аудиторії з історією факультету, розповіла про високі рейтинги нашого університету та факультету зокрема, підкреслила високу професійність викладацького складу. До того ж, керівник факультету розказала про співпрацю та спільні проекти закладу з роботодавцями, державними та бізнесовими структурами, завдяки чому створено та активно розвивається Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у КНУ імені Тараса Шевченка. Там наші студенти розвивають підприємницькі навички, вчаться започатковувати власну справу, співпрацюють із представниками бізнесу та експертами ринку. Крім того, наші студенти мають можливість долучитися до різноманітних програм академічної мобільності.
? Відповідальний секретар Приймальної комісії за ОС Бакалавр на економічному факультеті Віталіна Анатоліївна Делас розповіла про особливості вступної кампанії 2022 року. Зокрема, було роз’яснено, що таке національний мультипредметний тест, терміни реєстрації та його проведення, а також необхідні документи.
??‍? Представники кафедр презентували конкурентні переваги спеціальностей та освітніх програм економічного факультету, за якими оголошується прийом на навчання за ОС «Бакалавр» у 2022 році.
? Голова студпарламенту факультету розповіла про діяльність СПЕФ та його основні напрями.
? На завершення зустрічі представники факультету дали відповіді на запитання, які надійшли на пошту та у чат на нашому каналі YouTube.
? Друзі, хто не встиг доєднатися до онлайн-зустрічі, маєте можливість переглянути її в запису за посиланням: