Головна / Новини факультету / Вихід колективної монографії «30 років Незалежності: здобутки та перспективи розвитку маркетингу в Україні»

Вихід колективної монографії «30 років Незалежності: здобутки та перспективи розвитку маркетингу в Україні»

У цей складний час раді повідомити про вихід колективної монографії «30 років Незалежності: здобутки та перспективи розвитку маркетингу в Україні» за заг. ред. д.е.н. професора Старостіної А.О.
Монографія є результатом обговорення актуальних проблем розвитку маркетингу в Україні, що стали предметом науково-практичної конференції, яка відбувалася в рамках II Міжнародного економічного форуму EFBM 2021 «Зміни. Адаптація. Нова економіка», який проводився на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В монографії вперше розглянуті питання етапів та специфіки становлення маркетингу в Україні, актуальні напрями подальшого розвитку теорії і практики маркетингу, галузеві аспекти маркетингу, практичні аспекти реалізації маркетингу в бізнесі, питання специфіки ринкової поведінки споживачів в умовах пандемії COVID-19, використання новітніх діджитал-інструментів в маркетингу, а також сучасні тенденції розвитку міжнародного бізнесу. Монографія розрахована на широке коло читачів, які об’єднані ідеєю розвитку маркетингу в Україні – наукову спільноту, викладачів, студентів, керівників та фахівців компаній.
Щиро дякуємо авторам за участь та наукову полеміку! Особлива подяка Економічному факультету КНУ імені Тараса Шевченка, зокрема декану економічного факультету д.е.н., професору Ігнатюк Анжелі Іванівні та заступнику декана економічного факультету к.ф.-м.н. доценту Анісімовій Людмилі Анатоліївні! Вдячні колегам кафедри міжнародної економіки та маркетингу за допомогу!