Головна / Новини факультету / Як обрати майбутню професію: школярі з Вишневого відвідали економічний факультет

Як обрати майбутню професію: школярі з Вишневого відвідали економічний факультет

Учні Вишнівського академічного ліцею «Основа» разом зі своїм вчителем цього тижня завітали на економічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка. Їх радо зустріли на факультеті та провели цікаву ознайомчу екскурсію.

Під час зустрічі Юлія Нікітченко, доцентка кафедри екологічного менеджменту та підприємництва, презентувала школярам спеціальності, за якими готують фахівців на факультеті, показала навчальні аудиторії, а також відповіла на запитання про навчальні курси та перспективи майбутнього працевлаштування. Заступниця голови Студентського парламенту економічного факультету Марія Сосновська розказала про особливості вступу та умови навчання у КНУ. На завершення учні завітали до Центру підтримки студентів і майбутніх підприємців Дія.Бізнес у КНУ, де його керівниця Світлана Шибіріна провела екскурсію, розповіла про напрями його діяльності, а також навчальні можливості для школярів.

Цей візит став продовженням співпраці викладачів економічного факультету зі школами в рамках проєкту Business Camp, ініційованого Global Office в Україні. Викладачі факультету, зокрема, Оксана Коваленко, Юлія Нікітченко, Аліна Магомедова, Тетяна Онисенко, Тетяна Кравченко, долучилися до цього проєкту в ролі менторів-наставників і допомагали школярам-учасникам розвивати їхні бізнес-ідеї. Три команди під керівництвом Оксани Коваленко, Юлії Нікітченко й Аліни Магомедової потрапили до ТОП-15. Під час фінального пітчингу конкурсу найкращих бізнес-проєктів ІІІ місце виборола команда Юлії Нікітченко. Слід відмітити, що в конкурсі змагалися 120 команд, сформовані з 600 старшокласників із усіх куточків України.